47.týdenseriál 1 - 211seriál 212 - 468seriál 469 - 659seriál 660 - ?FilmyPokéDexBadgeDex
19.11. - 25.11.
x
x
x
x
x
REUPLOADx

změna programu vyhrazena.

Srpen 2009

Pokémoní den, aneb jak to chodí na turnajích

21. srpna 2009 v 21:41 | Orbb, Honza |  TCG
Pokémoní den, aneb jak to chodí na turnajích

Většinou se hráčí schází před domovem dětí a mládeže ještě před jejim otevřenim (otevírá se hodinu přes začátkem turnaje).
Jakmile se otevřou dveře, tak se jde do prvního patra, připraví se stoly a židličky a jde se vyměňovat!

Vyměňuje se tak 45 min a pak se hráči předloží svou POP ID kartu (je to taková papírová kartička na kterym je váš kód a vaše údaje na jakých místech ste se umístili) a zaplatíte vstupný (pro nováčky vždy 50,-). Pokud ji nemáte, tak vám ji daj k vyplnění (pokud s tim budete mít potíže, tak vám starší hráči pomůžou.

A nyní se začíná hrát! Na kolo máte 40 min. To je dost. Ale kdyby náhodou jste se nevešli do tohoto limitu, tak vyhrává hráč, který má měně odměn. Kolik bude kol rozhodne počítač podle počtu zúčastněních hráčů (většinou bývá 3-5 kol). S kým budete hrát také vylosuje počítač ( po každém skončení kola jdou oba hráči nahlásit výsledek). Může se vám stát, že dostanete tzv. BUY, což je automatická výhra. Toto se stane pouze ve chvíli, pokud se zúčastnil lichý počet hráčů. A potom všem přijde to nejočekávanější-vyhlášení vysledků.

Pokud jste se umístili do TOP4 (nejlepší 4 hráči), tak dostáváte odměnu za výhru v boostrech, obalech,tužek,nálepek,albech... .Samozřejmě že na 1 místě dostanete víc odměn, než na 4 a pokud jste se neumístili v top4, tak bohužel jste nic nevyhráli.. Doufejte, že na dalšim turnaji to bude lepší ;-) A pak hráči hrají jen tak mezi sebou, ještě můžete něco vyměnit, můžete s nima kecat, atd, atd.


Váš poklad, aneb co si vzít sebou na turnaj

-Balíček o 60-ti kartách
-Žetony zranění a nebo jinou náhradu(starý padesátníky,můžete to znašit číslem na kostce,...,...). Stačí zapojit fantazii ;-)
-50,- kč na zaplacení vsupného(ale vzal bych si víc aby jste mohli kupovat karty)
-Potřebujete znát pravidla PTCG, ale pokud by jste něco nepochopili, tak od toho tam je rozhodčí... (Dopručujeme vam si zahrat DEMO)
-Pokavaď chcete vyměnovat tak sve album s kartama a kdyžtak nějake penize navic
-A hlavně co musíte miít-DOBROU NÁLADU!!!!

Tohle by mělo být vše co potřebujete
Toto je věnováno nováčkům, kteří jdou poprvé na turnaj, tak aby věděli, co je tam čeká a aby neměli strach. Nebojte, nikdo vám nic neudělá pokud něco prohrajete, ale o tomhle je přece hra!!! Znám kluky, ktaří bývali na svém začátku na posledních místech a teď jsou z nich jedni z nejlepších hráčů ČR!!
Pokud se vám něco nepovede, tak to zkoušejte, určitě se vám to jednou povede ;-)


Decky pro začátečníky - část 4 - kov, berbarví

21. srpna 2009 v 19:20 | Orbb, Honza |  TCG
A máme zde poslední část o deckách pro začátečníky, nebojte bude spousta jinejch članků a navíc vše jednou končí. V poslední části probereme kovovou podstatu a podstatu bezbarvích pokémonů.


Metario


Metario nas zanese na Železný ostrov kde se vyskytují kovoví pokémoni. Tyto pokémoni mívají opravdu silné útoky, ale platí zato svou rychlostí. Teorie nám říká že kovoví pokémoni jsou silní proti psychickým pokémonům, slabinu mají proti elektrickým a ohnivým pokémonům. Pojdmě se tedy podívat na deck který pochází z Železného ostrova:

PočetPokémoniEdice
4xMetagrossLA
4xMetangLA
4xBeldumLA
3xLucarioPT
3xRioluPT
2xJirachiRR
Celkem:20 Pokémonů
PočetTrenéři apod.Typ Trenéra
4xbebe´s searchSupported
4xunderground expeditionSupported
3xvolkner´s philosophySupported
3xnight maintenanceTrainer
3xgreat ballTrainer
2xteam galactic marsSupported
2xbuck´s traningSupported
2xconductive quarryStadium
1xBroken-time spaceStadium
1xcynthia´a feelingSupported
Celkem:25 Trenérů
PočetEnergyTyp Energy
11xMetal EnergyZákladní
4xSpecial Metal EnergySpeciální
Celkem:15 E + 25 T + 20 P =60 karet :)
Rozbor balíčku:
Sotva jsme přijeli na Železný ostrov a vyšli na turistickou cestu, tak se zničeho nic otřáslo vše kolem a z poza skály na nás vystartoval hlavní bijec tohoto decku a to Metagross, my jsme se ho ale nebáli a spíše jsme se mu šli podívat na zoubek, tak jak to bude s tímto Deckem z pevného železa? V zápase byste jako prvního měli do boje vyslat Jirachiho a kombinovat jeho útoky. V tomto stádiu hry se snaže co nejvíce zaplnit vaší střídačku, čímž pomůžete Lucariovi v ničení nepřátel, který přijde nařadu po Jirachim. Gangem Lucariů se perte co nejdéle a po té co i Lucariové si budou muset odpočinout, tak vyražte do boje s plně nabitým Metagrossem. Pokavaď to půjde tak se pokuste využívat jeho Poke-Poweru. Metagrossové by měli srovnat se zemí každou překážku. Taktiku máme probranou ta kjdeme na trenéry. Mohli sjte si všimnout že zde máme nového trenéra a to Great Ball, no uvidíte sami kčemu je, takže: "Bebe", "Under" a před chvilkou zmiňovaný "Great" vám pomohou najít pokémony a ostatní důležité karty. "Volkner", " TGMars", "Mom´", "Buck" a "Cynthia" jsou zde pro případ že nebudete mít karty v ruce, Stadiony vám dávají výhody ve hře, "BTS" pro rychlý vývin pokémonů a nakonec v tomto decku druhý trenér a to "Night" vám pomůže vysvobodit z odhazovacího balíčku energie a základní pokémony. Tak tohle bychom měli za sebou a teď se pustíme do energií. Zde je ta samá situace jako u Weanitaru, ale pokavaď jste 3 část nečetli, nebo jste už zapomněli, tak Special Metal Energy má stejný význam jako "SDE" a to takový že pokavaď přidáte "SME" ke kovovému poménovi, tak zvýšíte sílu jeho útoků o +10 poškození, což se hodí vždy. Teď se tedy vrhneme na hodnocení:

Hodnocení Decku:
Ačkoliv kovoví pokémoni jsou známí pro svou opravdu malou rychlost, tak tento balíček je tomu rpavým opakem. Na stupni rychlosti dostává hodnocení "Rychlejší" což si pro kovový deck zaslouží potlesk. Dále se podíváme na plusové faktory, jeden zních je že můžete škádlit oponentovu střídačku (ale opravdu jemně, na škádelní jako v Maneteonu můžete zapomenout). Také je plusem, že díky Jirachimu můžete používat 2 Supportéry za 1 kolo a hlavně je velikým plusem že Lucariovo i Jirachiovo stažení na střídačku stojí nula nula nic, takže "Nighty" nemusíte zaměstnávat kvůli cenám za ústup, ale využijete je jen když budou opravdu potřeba :). Tak a jsme u mínusů... Mínus zde je kvůli Metagrossovi a jeho vysoké ceně za ústup, ale na druhou stranu plně vyvinutí pokémoni mají cenu za ústup 3 energie už přirozenou (ale najdou se i výjimky). Cena za požízení Železných svalovců je 700,- a tento deck si od nás odnáší hodnocení 70%, Metario doporučujeme začátečníkům.
____________________________________________________________________________


Lopuneot


Bezbarví pokémoni nemají své specifické vlastnosti. Mohou mít vlastnosti jakékoliv víše zmíněné podstaty a proto bývají nevyspitatelní. Teorie nám říká že bezbarví pokémoni jsou v nevýhodě v boji s bojovými a bleskovými pokémony. Výhodu mají ale v boji s psychickými a bojovými pokémony (ano je to zvláštní, ale to je jen u v reálu dračích pokémonů). No pojdmě tedy prozkoumat tento nevyspitatelný deck:


PočetPokémoniEdice
4xPidgeotSW
4xPidgeottoSW
4xPidgeySW
4xLopunnyLA
4xBunearyDP
Celkem:20 Pokémonů
PočetTrenéři apod.Typ Trenéra
4xbebe´s searchSupported
4xunderground expeditionSupported
3xvolkner´s philosophySupported
3x
night maintenance
Trainer
3x
Broken-time space
Stadium
2xteam galactic marsSupported
2xbuck´s traningSupported
2x
mom´s kindness
Supported
1xluxury ballTrainer
1xcynthia´a feelingsSupported
Celkem:25 Trenérů
Počet:EnergyTyp Energy
15xJakákoliv základní EZákladní
Celkem:15 E + 25 T + 20 P =60 karet :)
Rozbor Balíčku:
Hlavním bijcem tohoto decku je dravý ptačí lovec Pidgeot. Taktika s tímto deckem je velice jednoduchá tak se deme na ní podívat: Ze začátku byste měli do boje poslat Buneary kterou vyvinte v Lopunny. Lopunny útočte co to jen de a občas použijte i první útok abyste dostali nějaké kartičky na ruku. Než váš nepřítel přemůže tuto elegantí bojovnici ,tak si připravte na střídačce dravé Pidgeoty. Pidgeotama poté agresivně útočte do konce zápasu, útoky si vybírejte podle situace. Druhý použijte útok pokavaď potřebujete protivníkovi sesadit aktivního pokémona na střídačku a první útok pokavaď váš oponent bude rozdávat silné rány. Toť vše k naší opravdu jednoduché strategii. Pojdmě se podívat na trenéry: "Bebe", "Under" a "Luxury" vám pomohou najít pokémony a ostatní důležité karty. "Volkner", " TGMars", "Mom´", "Buck" a "Cynthia" jsou zde pro případ že nebudete mít karty v ruce, Stadiony vám dávají výhody ve hře, "BTS" pro rychlý vývin pokémonů a nakonec v tomto decku druhý trenér a to "Night" vám pomůže vysvobodit z odhazovacího balíčku energie a základní pokémony. Co se týče energií tak do tohoto decků můžete dát jakékoliv chcete (tedy jakékoliv základní energie). Fantazii se meze nekladou, takž eklidně 1 belskovou, 3 ohnivé nebo snad 7 bojových? Prostě doma vyhrabejte nějakých 15 energií... vašim pokémnům bode jedno čim je budete sytit. Tak ta teď se pojďme podívat na hodnocení Decku:

Hodnocení Decku:
I u našeho posledního decku pro začátečníky začneme v hodnocení rychlostí. Tento deck si odnáší hodnocení "Rychlejší" což je pro hraní Modifiedu obrovské +. U plusů také zůstaneme a další + udělujeme za Pidgeotov uschopnost že s možností vyměnit oponentova aktivního pokémona za pokémona na střídačce. A poslední plus je za nízkou cenu za stahování což se hodí vždycky. Mínus je že budete mít problém když narazíte na SP Deck, ale každý deck má sněkým problém ne? Pořizovací cena je 700,- a u sedmičky také zůstaneme, jelikož tomuto decku udělujeme 75% a tento deck doporučujeme hráčům o se nechtějí s oponentem párat.Autoři:
Orbb - text, tabulky, obrazky
Honza - Decky, hodnoceni, taktiky
Decky pro začátečníky - část 3 - boj, temnota

20. srpna 2009 v 15:36 | Orbb, Honza |  TCG
Náš třetí díl nás zanese do opravdu sebevědomých podstat, které se nikdy nevzdají, ano je řeč o bojové a temné podstatě, tak je deme pořádně proklepnout ne?

Proboscor


Bum, bum, bác! Ano v přesně v takovémto stylu hrají bojoví pokémoni a právě o nich je řeč v tomto decku, který je plný nabušených bojovníků. Teorie nám říká že bojoví pokémoni mají výhodu proti čtyřem podstatám a to konkrétně proti: temné, psychické, bezbarvé a elektrické podstatě. Nevýhodu mají bojoví pokémoni s travním či vodním soupeřem, ale to těmto pokémonům je úplně šumák. Pojdmě se tedy podívat do ringu:


PočetPokémoniEdice
4xGliscor (5/146)LA
4xGligar (94/146)LA
4xProbopassPT
4xNosepassLA
2xSandslashMT
2xSandshrewMT
Celkem:20 Pokémonů
PočetTrenéři apod.Typ Trenéra
4xbebe´s searchSupported
4x
underground expedition
Supported
3xvolkner´s philosophySupported
3xnight maintenanceTrainer
2xteam galactic marsSupported
2xbuck´s traningSupported
2xmom´s kindnessSupported
2xstatk mointainStadium
1xBroken-time spaceStadium
1xcynthia´a feelingsSupported
1xluxury ballTrainer
Celkem:25 Trenérů
PočetEnergieTyp Energie
15xFighting EnergyZákladní
Celkem:15 E + 25 T + 20 P =60 karet :)
Rozbor balíčku:
Našimi bijci v tomto ringu je smečka Gliscoru a tlupa Probopassů. Zezačátku hry hned využijeme Gliscora a jeho prvním útokem, který je zadarmo si vybereme jak pozlobíme soupeře (doporučujeme otravu, jelikož máte jistotu že protivníka zraníte). Poté používejte druhý útok a na střídačce si připravte Probopasse nebo Sandslashe. Až váš oponent zašle Gliscora zpět do jeskyně odkud přišel, tak je čistě navás jestly použijete Sandslashe nebo Probopasse. Pokavaď ale protivník Discartuje Energie, tak je lepší volbou Probopass, jelikož jeho druhým útokem oponentovi ještě znepříjemníte situaci a on bude mít co dělat než se zpět nabije k útoku. Teď přijde stereopitní část o trenérech, někteří zvás si ale mohli všimnout že zde máme nového trenéra, no otom se dočtete za chvilinku: "Bebe", "Under" a před chvilkou zmiňovaný "Luxury" vám pomohou najít pokémony a ostatní důležité karty. "Volkner", " TGMars", "Mom´", "Buck" a "Cynthia" jsou zde pro případ že nebudete mít karty v ruce, Stadiony vám dávají výhody ve hře, "BTS" pro rychlý vývin pokémonů a nakonec v tomto decku druhý trenér a to "Night" vám pomůže vysvobodit z odhazovacího balíčku energie a základní pokémony. Teď na nás už čeká hodnocení, tak pojdmě na něj:

Hodnocení Decku:
U hodnocení začneme zase rychlostí balíčku, tento deck dostává od nás hodnocení "Rychlejší". Výhodou tohoto decku je že máte u 2 ze 3 pokémonů resistence (odolnost), dále sou zde dobré schopnosti pokémonů a to ve formě Discartování energií u protivníkova pokémona a speciální kondice. Cena za ústup je normální a pořizovací cena decku je přibližně 600,-. Nevýhody tento deck nemá, jediné co může zamrzet že životy pokémnů nepřekračují hranici 100 HP. Konečný verdikt je 75% a tento deck stejně jako Flardoom doporučujeme začátečníkům.
____________________________________________________________________________


Weanitar


Poslední deck tohoto dílu spadá do kategorie temných pokémonů. Tito pokémoni se ukrývají v hustých lesech a narazíte na ně spíše v noci. Teorie říká že tito pokémoni jsou hlavní zbraň proti psychickým mágům či proti bezbarvím pokémonům. Problém nastane když narazíte na bojový deck, ale když si dokážete poradit s psychickými vlnami, tak byste si měli poradit se vším a co se tedy ukrývá v nejhustší části lesa?:


PočetPokémoniEdice
4xTyranitarSF
4xPupitarSF
4xLarvitarSF
3xWeavileSW
3xSneaselDP
2xSableyeSF
1xSnorlax (33/111)RR
Celkem:21 Pokémonů
PočetTrenéři apod.Typ Trenéra
4xbebe´s searchSupported
4xunderground expeditionSupported
3xvolkner´s philosophySupported
3x
night maintenance
Trainer
2xteam galactic marsSupported
2x
buck´s traning
Supported
2xmom´s kindnessSupported
1xcynthia´a feelingsSupported
1xBroken-time spaceStadium
1xmoonlight stadionStadium
Celkem:23 Trenérů
PočetEnergieTyp Energie
12xDarkness EnergyZákladní
4xSpecial Daskness EnergySpeciální
Celkem:16 E + 23 T + 21 P =60 karet :)
Rozbor Balíčku:
Sotva co jsme vztoupili to hustého lesa, tak na nás vyběhl Tyranitar a to je zrovna hlavní a také jediný bijec decku, pojďme se tedy podívat proč zde nejsou 2 bijci a proč tolik dalších pokémonů: Začátek hry by měl odstartovat Sableye. První co musíte udělat je se pokusit kněmu přiřadit Special Darkness Energy (dále jen SDE), nebo použít buck´s training a poté použít její druhý útok, pokavaď ale hraje váš oponent SP Deck (deck který má speciální pokémony, ty poznáte podle toho že pod obrázkem má vlevo napsané SP, příkladem uvedu třeba Toxicroaka G), tak použijte první útok, abyste do ruky dostaly dobré karty. Po Sableyeovi by měl na řadu přijít Weawile a pomocí jeho prvního útoku začněte masivně nabíjet nedočkavé Tyranitary, energie také můžete sehnat pomocí Tyranitarova Poke-Body, které říká: Poté co oponentův pokémon použije Poké-Power, prohledej svůj Discard Pile pro temnou energii a přidej ji k Tyranitarovi. Poté co padne i Weavile, tak přiklusejte s Tyranitarem, který ať smete z bitevního pole vše naco narazí... málem bych zapomněl že tu ještě máme jednoho pokémona a to Snorlaxe. Snorlax tu je z důvodu když nebudete mít energie, tak použijete jeho první útok a vesele budete ládovat Tyranitary energiema dál. Jinak pokavaď se bojíte vysoké ceny za ústup, tak to je vše vyřešeno Moonlight Stadionem, který sníží cenu za ústup všech psychických a temných pokémonů na 0. Teď se mrkneme na zoubek trenérům, kteří jsou v temném lese stejní jako v ostatním decích, takže "Bebe" a "Under" jsou základní trenéři téměř každého dekcu, kteří vám pomohou najít pokémony a ostatní důležité karty. "Volkner", " TGMars", "Mom´", "Buck" a "Cynthia" jsou zde pro případ že nebudete mít karty v ruce, Stadiony vám dávají výhody ve hře, "BTS" pro rychlý vývin pokémonů a nakonec jedinný trenér a to "Night" vám pomůže vysvobodit z odhazovacího balíčku energie a základní pokémony. No a teď se dostáváme k energiím už na začátku odstavce jsem se zmiňoval o "SDE". "SDE" pokavaď je přiřazená k temnému pokémonovi, tak zvýší jeho útok o 10 poškození. Tímto vlastně nahrazujete trenéry typu Plus Poweru. No myslím že vše podstatné jsem už napsal a teď se deme podívat na hodnocení temného lesa:

Hodnocení Decku:
V rychlosti tento deck dosáhl pouze 2 bodů z 5 a odnáší si hodnocení "Pomalejší" nemusíte být ale zklamaní, protže poté co nabijete Tyranitara, tak už vám v cestě nic nebrání a vy jen budete pustošit rozkvetlou část lesa. Výhodou také je že jsou zde hojně útoky za 0 energií a tak všechny energie jsou jen pro nenasytného Tyranitara. Naše Sableye nám také dává možnost použít 2 Supportery za 1 kolo což je další velké + pro tento deck. Mínus má ale tento deck za již zmiňovanou rychlost a za to že když vám někdo přemůže Tyranitara, tak vám de do Discard Pilu skoro polovina energií, ale od toho tu máme Snorlaxe přece. Asi jste teď všichni zvědaví jaké bude konečné hodnocení decku že? No já už vám to prozradím, Weanitar od nás dostává krásných 80% ze 100 a tento deck doporučujeme těm co se nechtějí s oponentem mazlit, ale pořádně mu zatopit. Jo a abych nezapomněl: pořizovací cena je okolo 750,-


Autoři:
Orbb - text, tabulky, obrazky
Honza - Decky, hodnoceni, taktiky

Decky pro začátečníky - část 2 - elektřina, psychika

19. srpna 2009 v 14:13 | Orbb, Honza |  TCG
Tak a máme tu pokračování našeho článku o deckách pro začátečníky, dneska se vrhneme na bouřlivé blesky a poté zavítáme do magické psychiky.

Maneteon


Tak a máme zde bleskový deck. V bleskcích se ukrývá síla několika tisící voltů a proto jsou hrátky snimy nebezpečné. Blesky jsou nejvíce podobní ohni, také discartují energie, ale méně a to znamená že mají slabší útoky než ohniví ďáblové. Náš koutek teorie říká že elektřiná je slabá vůči bojovým pokémonům, ale hladce si poradí s pevným železem, rozkvetlou loukou, běsnící vodou... no určitě jste nedočkaví na náš deck, tak se pojďme na něj podívat:


PočetPokémoniEdice
1xManectricPT
3xManectricMD
4xElectrikeMD
4xJolteonRR
4xEeveeRR
4xRaichu GLRR
Celkem:20 Pokémonů
PočetTrenéři apod.Typ Trenéra
4xbebe´s searchSupported
4xunderground expeditionSupported
3xvolkner´s philosophySupported
3xnight maintenanceTrainer
3xbuck´s traningSupported
2x
mom´s kindness
Supported
2xteam galactic marsSupported
2xconductive quarryStadium
1xcynthia´a feelingsSupported
1xBroken-time spaceStadium
Celkem:25 Trenérů
PočetEnergieTyp Energie
15xLighting EnergyZákladní
Celkem:15 E + 25 T + 20 P =60 karet :)
Rozbor balíčku:
Hlavním bitkařem tohoto decku je Manectric, hra s tímto balíčkem je podle mě nejzajímavější, protože zde máme spoustu pokémonů a zaměříme se také na jiné pokémony než jsou ti aktivní, ale teď se deme na tu taktiku podívat: Ideální je zezačátku poslat do boje Jolteona, kterého si najdete stejně jako Flareona z Flardoom pomocí "Signs of Evolution". Jolteon zastává ze začátku úkol abyste oslabili protivníkovi střídačku a tím napomohli Raichuovi. Zatím co budete škádlit oponenta, byste měli na střídačku poslat Manetricka z edice Platinum, aby vám chránil vychytrale vaší střídačku. Když nastoupí do boje Raichu, tak jeho prvním útokem vytvořte zranění na zbývajících nezraněných oponentových pokémonech na střídačce a poté použijte druhý útok, který dá 30+10 poškození za každého zraněného pokémona na oponentově střídačce. Až se vaše unavená myška půjde zahrabat do nory, tak vytaste Manectricka, ale toho z edice Majestic Dawn (ten z edice Platinum je zde pouze na obranu střídačky). Běsnícím Manetrickem ničte vše co bude proti vám až do samotného konce zápasu a teď jsou na řadě trenéři, jejichž složení se nezměnilo (až na stadion): "Bebe" a "Under" jsou základní trenéři téměř každého dekcu, kteří vám pomohou najít pokémony a ostatní důležité karty. "Volkner", " TGMars", "Mom´", "Buck" a "Cynthia" jsou zde pro případ že nebudete mít karty v ruce, Stadiony vám dávají výhody ve hře, "BTS" pro rychlý vývin pokémonů a nakonec jedinný trenér a to "Night" vám pomůže vysvobodit z odhazovacího balíčku energie a základní pokémony. Po jistě vyčerpávajícím rozboru se vrhneme na hodnocení decku:

Hodnocení Decku:
Tento deck v naší stupnici rychlosti zaujal pozici "Rychlej Deck". Jeho obrovskou výhodou oproti Bibasnowu je, že stáhnutí na střídačku vás u všech vašich pokémonů stojí nula nula nic a to se vždy vyplatí :). Dále je velikou výhodou že škádlíte protivníkovi střídačku, takže do boje skoro vždy vyrazí zraněný pokémon a navíc vaše střídačka je nedotknutelná díky Manetrickovi z edice Platinum. Zápory jsme zde nenašli, jelikož u tohoto decku (ikdyž to je divné :D) nediscartují pokémoni energie, akorát Manetrick, ale ten díky tomu způsobí vyšší zranění a když vám budou energie scházet, tak ut máte "Night", možná by nastal problém kdybyste narazli na nějaký bojový deck (třeba Machamp Control), ale nic není dokonalé že?. No jukneme se ještě na pořizovací cenu, která je pouhých 600,- a když to všechno sečteme, tak nám to tady dělá 85%. Tento deck doporučujeme hráčům co se nechtěj s druhym dlouho párat.
____________________________________________________________________________


Mismano


Dnešní část článku zakončíme psychickým deckem. Psychičtí pokémoni jsou takoví vyčůraní a využívají schopností že se vám dívají do ruky, či že vám zakazují různé manévry dělat (útočit, hrát trenéry, stahovat apod.), takových to záludných schopností se najde u nich hodně a proto bývají obávaní soupeři, ikdyž proti nim má 6 podstat výhodu. Náš koutek teorie říká že psychičtí pokémoni jsou v nevýhodě proti: sami sobě, temným, ohnivým, elektrickým, kovovým nebo bojovým pokémonům... neznámená to tedy že jsou tito pokémoni špatní, toto faktum jen dorovnává jejich výhody v podobě záludných schopností. No mrkneme se raději na náš čarovný balíček plný iluzí a psychických vln:


PočetPokémoniEdice
4xWeezingRR
4xKoffingRR
4xMismagiusPT
4xMisdreavusPT
2xHypnoGE
2xDrowzeeGE
Celkem:20 Pokémonů
PočetTrenéři apod.Typ Trenéra
4x
bebe´s search
Supported
4xunderground expeditionSupported
3xvolkner´s philosophySupported
3xnight maintenanceTrainer
2x
team galactic mars
Supported
2x
mom´s kindness
Supported
2xbuck´s traningSupported
2xmiasma ValleyStadium
1xmoonlight stadionStadium
1xBroken-time spaceStadium
1xcynthia´a feelingsSupported
Celkem:25 Trenérů
PočetEnergieTyp Energie
15xPsychic EnergyZákladní
Celkem:15 E + 25 T + 20 P =60 karet :)
Rozbor Balíčku:
V tomto decku zastává funkci hlavních bijců pokémoní duch Mismagius a psychický pokémon Hypno, ze začátku vaší hry byste se ale měli spolehnout na Weezinga a jeho schopnosti, vydržte, vysvětlím: Jak už jsem řekl, tak zezačátku by měl jít do první linie Weezing. Do svého oponenta útočte druhým útokem a až bude vidět že Weezing padne, tak zaútočte jeho prvním útokem, kterým sebe zmatete + na oponentova aktivního pokémona zaútočíte silou rovnou poškození na vás a proč právě útočit tímto útokem když je Weezing na porkaji smrti? Protože třešničkou na dortu je Weezingovo Poke-Body, které říká že pokavaď je Weezing Knock-outován když je zmaten, tak si protivník nebere odměnu a to je pro nás dobře, jelikož takhle zabavíme oponenta a my si zatim na střídačce připravíme druhou a silnější vlnu pokémonů (snažte se ale oddálit příchod druhé vlny, dokud to pude tak cpěte do útoku Weezingy). Až naši unavení Weezingové půjdou do laborky kvůli výzkumu zabývajícím se toxickými plyny, tak se musíme rozhodnout koho pošleme dál a zde vám poradím v rozhodnutí: Pokavaď váš soupeř používá jen jeden útok, tak pošlete do boje Mismagiuse díky jeho schopnosti "Upper Hand", pokud ale nastane situace že protivník kombinuje útoky, tak de nařadu Hypno. No a teď se vrhneme na pár stereopitních vět týkajícíh se trenérů, takže: "Bebe" a "Under" vám pomohou najít pokémony a ostatní důležité karty. "Volkner", " TGMars", "Mom´", "Buck" a "Cynthia" jsou zde pro případ že nebudete mít karty v ruce, Stadiony vám dávají výhody ve hře, "BTS" pro rychlý vývin pokémonů a nakonec jedinný trenér a to "Night" vám pomůže vysvobodit z odhazovacího balíčku energie a základní pokémony. Tak to nudné mamé za sebou a teď nás čeká poslední odstavec druhé části našeho článku a tím není nic jiného než hodnocení Mismana:

Hodnocení Decku:
Tento deck dosahuje na stupnici rychlosti 3 bodů a to rychlosti "Normální". Na první pohled se mi to zdálo divné a myslel jsem si že je deck rychlejší, ale když jsem se zase podíval na všechny fakta ještě jednou a důkladněji, tak si myslím že je toto hodnocení rychlosti férové a pravdivé. Co se týče dalších faktorů tak jako plus je zde určitě pokémon Weezing, ikdyž to není bijec, tak je nedílnou součástí konstrukce decku a zdrží vašeho oponenta na dobu než si nabijete bijce a když ktomu přidáme že si oponent nebude brát odměny, tak to je úplně dokonalé :). Také je u tohoto decku dobré že se zde využívají specielné kondice a proto tento styl hraní lépe pochopíte což se vám bude hodit do budoucna. Záporným faktorem je že zrovna tito psychičtí pokémoni mají slabost na psychiku a ta se dnes často hraje, protože s každou edicí přicházejí nové záludné schopnosti. No už vás nebudu napínat, vím naco čekáte... suma sumárum a je to 65% pro Mismano, tento deck stejně jako Paraqueen doporučujeme začínajícím hráčům kteří chtějí hrát opatrně a s jistotou. Pořizovací cena decku je do 500,- což stojí za zvážení... .Autoři:
Orbb - text, tabulky, obrazky
Honza - Decky, hodnoceni, taktiky

Decky pro začátečníky - část 1 - tráva, oheň, voda

18. srpna 2009 v 19:48 | Orbb, Honza |  TCG
Aby naše TCG sekce neusnula na vavřínech, tak já společně s Golemem (Honzou) jsme začali dělat tento článek o balíčkách (později deckách) pro začátečníky. První část našeho článku se zabívá třemi základními podstatami.

Paraqueen


Tento deck je travní podstaty. Travní pokémoni vybírají sílu z rostlin a stromů a proto sice jejich útoky nejsou nejsilnější, ale jsou promakané a hodně využívají specielních kondic, které dokáží každému zatopit. Co se týče teorie tak tráva má slabinu proti ohni a někdy proti elektřině, na druhou sranu má výhodu v boji s bojovými pokémony a teď se přesuneme z teorie k balíčku:


PočetPokémoniEdice
4xVespiquenSF
4xCombeeDP
3xParasectMT
3xParasMT
2xCherrimSF
2xCherubiSF
1xTropiusMT
Celkem:19 Pokémonů
PočetTrenéři apod.Typ Trenéra
4x
bebe´s search
Supported
4x
underground expedition
Supported
3xvolkner´s philosophySupported
3x
night maintenance
Trainer
2xteam galactic marsSupported
2xbuck´s traningSupported
2xdawn stadionStadium
2x
mom´s kindness
Supported
2xmiasma ValleyStadium
1xcynthia´a feelingsSupported
1xBroken-time spaceStadium
Celkem:26 Trenérů
PočetEnergieTyp Energie
15xGrass EnergyZákaladní
Celkem:15 E + 26 T + 19 P =60 karet :)
Rozbor Balíčku:
Hlavními bijci tohoto decku jsou Vespiqueeni. Na začátku hry byste měli vyvinout Vespiqueeny a poslat je do boje a posílit je ze střídačky Cherrimy. Mezitím co se Vespiqueen bude rvát o svůj "čerstvý med", byste měli připravit Parasecty jako náhradu za padlé Vespiqueeny. Tropius zastává funkci léčitele když se rozhodnete jak Vespiqueen, tak Parasecty vrátit na střídačku. A teď se vrhneme na trenéry, nebudu vám sem psát co jakýkoliv trenér dělá, to si můžete najít na internetu, vemu to prostě stručně. "Bebe" a "Under" jsou základní trenéři téměř každého dekcu, kteří vám pomohou najít pokémony a ostatní důležité karty. "Volkner", " TGMars", "Mom´", "Buck" a "Cynthia" jsou zde pro případ že nebudete mít karty v ruce, Stadiony vám dávají výhody ve hře, "BTS" pro rychlý vývin pokémonů a nakonec jedinný trenér a to "Night" vám pomůže vysvobodit z odhazovacího balíčku energie a základní pokémony. K energiiím nemusím snad nic dodávat. Teď se ale vrhneme na konečné hodnocení:

Hodnocení Decku:

Jako plus tohoto decku bych určitě vypíchl jeho rychlost. Na stupnici dosáhl 4 bodů z 5ti a to hodnocení "Rychlejší" a hlavně je u tohoto decku dobré (což mívaj hlavně travní decky) že se nenechaj tak snadlo porazit, jelikož se umí sami léčit! Nevýhodou zase ale je že dnes se hodně hraje oheň a elektrika, což jsou hlavní škůdci tohoto decku a také že tento deck je jeden z nejdražších startovních decků co vám sem napíšeme, cenový odhad je přibližně 700,-. Celkové hodnocení decku je 65%, tento deck by měl mít hodnocení 75%-80%, ale v dnešní době se hraje často oheň a blesk a proti těmto podstatám nemáte moc velkou naději, tak proto jsme ztrhly tomuto jinak dobrému decku těch 10%-15% a abych nezapomněl, Paraqueen doporučujeme pro hráče co chtějí hrát opatrně a s jistotou.
____________________________________________________________________________


Flardoom


Tak a máme zde deck pro nadšence pokemonů co metají ohnivé koule do všech stran. Ohniví pokémoni mají podle mě nejsilnější útoky z pohledu množství poškození za to ale platí daní v podobě discartovaných energií (jako že zaútočíte a energie odhodíte do odhazovacího balíčku). Teď si zase probereme teorii. Ohniví pokémoni jsou slabí proti vodě, ale zase díky jejich silným koulím to bejvá těsná prohra... na druhou stranu když se střetne oheň s rozkvetlou loukou, tak se z louky stane rázem popel, také kovoví pokémoni budou po střetu roztaveni. No konec poezie a deme na náš rozpálený balíček:


PočetPokémoniEdice
4xHoundoomLA
4xHoundourGE
4xFlareonRR
4xEeveeRR
2xMargacgoGE
2xSlugmaGE
Celkem:20 Pokémonů
PočetTrenéři apod.Typ Trenéra
4xbebe´s searchSupported
4xunderground expeditionSupported
3x
volkner´s philosophy
Supported
3xnight maintenanceTrainer
3xmom´s kindnessSupported
2xteam galactic marsSupported
2x
buck´s traning
Supported
2xstatk mointinStadium
1xBroken-time spaceStadium
1xcynthia´a feelingsSupported
Celkem:25 Trenérů
PočetEnergieTyp Energie
15xFire EnergyZákladní
Celkem:15 E + 25 T + 15 P =60 karet :)
Rozbor balíčku:
Hlavním bijcem tohoto rozpáleného decku je Flareon, kterého snadno najdete díky Eeveemu a jeho útoku "Signs of Evolution". Výhodou Flareona je jeho rychlost a síle útoky, protože než si protivník vyvine bijce, tak vy budete už v plné síle a kráse. Zde není co řešit se strategií. Budete kosit všechny Flareonem a až bude padlý nebo bude unavený, tak ho vystřídáte něčim ztoho co budete mít na střídačce a teď se mrkneme na trenéry bez kterých by žádný deck nevyhrál :). "Bebe" a "Under" jsou základní trenéři téměř každého dekcu, kteří vám pomohou najít pokémony a ostatní důležité karty. "Volkner", " TGMars", "Mom´", "Buck" a "Cynthia" jsou zde pro případ že nebudete mít karty v ruce, Stadiony vám dávají výhody ve hře, "BTS" pro rychlý vývin pokémonů a nakonec jedinný trenér a to "Night" vám pomůže vysvobodit z odhazovacího balíčku energie a základní pokémony. To by bylo k rozboru vše, teď se vrhneme na konečné hodnocení:

Hodnocení Decku:
Ten to Deck jako jeho sourozenec Paraqueen vyniká svou rychlostí a také získává hodnocení "Rychlější". Občas ale při smůle budete muset u houndooma Discartovat energie a to někdy zpomalý celý deck. Narozdíl od Paraqueen je pořizovací cena decku nizší a to okolo 650,- + karty v tomto decku jsou celkem dobře sehnatelné. Celkové hodnocení decku je úctyhodných 75%, tento deck doporučujeme začátečníkům.
_____________________________________________________________________________


Bibasnow


A první část našeho článku zakončíme deckem s názvem Bibasnow. Tento deck je vodní podstaty a voda je nejsilnější živel naší planety, takže umí udělat pěknej rambajs :). No zase zavítáme do koutku Teorie: Voda je slabá proti Bojové, elektrické, kovové a travní podstatě, ale zase má výhodu v boji s ohněm... no tohle asi každý ví ne? tak se pojdmě podívat co přinášejí vodní proudy Bibasnowu:


PočetPokemoniEdice
4xBibarelSF
4xBidoofDP
3xAbomasnowSF
3xSnoverSF
3xStarmieRR
3xStaryuRR
Celkem:20 Pokémonů
PočetTrenéři apod.Typ Trenéra
4xbebe´s searchSupported
4xunderground expeditionSupported
3xvolkner´s philosophySupported
3xnight maintenanceTrainer
3xteam galactic marsSupported
2xbuck´s traningSupported
2xmom´s kindnessSupported
2x
dawn stadion
Stadium
1xBroken-time spaceStadium
1xcynthia´a feelingsSupported
Celkem:25 Trenérů
PočetEnergieTyp Energie
15xWater EnergyZákladní
Celkem:15 E + 25 T + 20 P =60 karet :)
Rozbor balíčku:
Hlavním bijcem decku je sice Abomasnow, ale u tohoto decku se hraje trošku jinak. Nejdříve by měla na začátek přijít Starmie, která ze začátku zabaví soupeře a vy si zatim chytře na střídačce nabijete Bidoofy a Snovery a Bodoofy vyvinete. Je zde upozornění že je výhodnější vyvíjet Snovery když jsou aktivní pokémoni, protože protivníka paralizujete. Také bych chtěl dodat že Staryu se hodí také na střídačce v pozdější fázi hry, jelikož její vývoj Starmie může pomocí svého PokePoweru vyhledat vodní energie ve vašem Discard pilu, ale už teď se mrkneme ne trenéry. Trenéři zůstávají stejní jako v Paraqueen a Flardoomu, akorát se zase trošku pozměnili počty, takže "Bebe" a "Under" jsou základní trenéři téměř každého dekcu, kteří vám pomohou najít pokémony a ostatní důležité karty. "Volkner", " TGMars", "Mom´", "Buck" a "Cynthia" jsou zde pro případ že nebudete mít karty v ruce, Stadiony vám dávají výhody ve hře, "BTS" pro rychlý vývin pokémonů a nakonec jedinný trenér a to "Night" vám pomůže vysvobodit z odhazovacího balíčku energie a základní pokémony. To by bylo zatím vše a pojdmě tedy do posledního odstavce tohoto článku a to do hodnocení tohoto balíčku:

Hodnocení Decku:
Předem podotknu že Abomasnow má kuriozitu že má slabost proti ohni. To je z důvodu, jelikož je popravdě podstaty travní/ledová, ale v TCG není tolik podstat jako v anime, tak ho hodili k vodě. Jinak tento deck je nejrychlejší z těchto 3 decků co jsme zatim tady měli možnost vidět, na stupnici rychlosti dosáhl hodnocení "Rychlej Deck" + když ktomu přičtete výdrž a sílu útoků, tak je tento deck ideální pro začínající hráče, kteří se snikym nechtějí parat dlouho a těmto hráčům tento deck doporučujeme. Jinak pořizovací cena je příznivých 600,- a mínusy jsme u tohoto decku zatím nenašli, ale když tak otom přemýšlím, tak asi to že Voda má slabost ke čtyřem podstatám (a když ktomu přičtete Abamasnowa, tak k pěti ) + vysoke ceny za ústup pokémonů a teď vám tedy prozradím hodnocení na které se určitě tak těšíte (až nato že je to první naco se koukáte že? :D)... chvilka napětí!!! Bibasnowu udělujeme 80% :)
Autoři:
Orbb - text, tabulky, obrazky
Honza - Decky, hodnoceni, taktiky

Honzova Výměna

18. srpna 2009 v 18:21 | Orbb |  TCG
Přináším vám sem Honzovu výměnu. Honza se stal mím asistencem v TCG sekci, pokavaď budete mít zájem o obchod, tak ho kontaktujte na ICQ 565-378-118

Scháním

Uxie LA
Azelf LA
Gengar SF
Machamp SF
Claydol GE
Roseanne´s research
Rare Candy

Nabízím


zeptejte se mám hodně karet na icq nebo zde

Stav karet: výborný
Cena karet: Dohodou , Výměnou
Kontakt: ICQ 565-378-118


DIAMOND AND PEARL : GALACTIC BATTLES 015- EN - Trials and Adulations!

18. srpna 2009 v 12:29 | Orbb


Návrhy na zlepšení

17. srpna 2009 v 18:58 | Orbb |  TCG

Ahoj, to jsem já Orbb a chtěl bych se vás zeptat co byste ještě uvítali v TCG sekci :). Nechci aby to tady totiž začalo chátrat, děkuji předem za návrhy, Orbb

PS: Nejlepší nápady zrealizuji.


DIAMOND AND PEARL : GALACTIC BATTLES 014- EN - Pursuing a lofty GOAL!

11. srpna 2009 v 11:52 | kadet
online:


Výměna

8. srpna 2009 v 15:41 | Orbb, kadet |  TCG
Tato výměna bude všech, pokavaď chcete zde mít napsané své karty, tak vám to bude umožněno, ale má to pár pravidel:

1) Můžete mi napsat maximálně 4 karty co scháníte
2) Karty které nabízíte může být neomezeně, ale můžou to být pouze karty s výskytem minimálně vzácné (nezapomentě uvést jestly je karta rH!!! )
3) Napište mi údaje v jakém chcete aby byly karty stavu, počet a jakou si představujete cenu (těch co nabízíte a chcete)
4) Dále potřebuji váš kontakt, protože se nic v komentářích řešit nebude, to by vtom byl pak bordel :) (takže uveďte třeba ICQ, Skype, e-mail, telefon, záleží na vás)

Tyto údaje napište do komentářů, které budou poté smazány.


Martin

Shání:
Karty do Maleteonu
25 blesková energie
kontakt:ICQ 498441292

chimchar

Shání:

1 Altaria Platinum


2 Gallaš 4 Rising Rivals
1 Gallaš 4 lv.X Rising Rivals
Kontakt:ICQ - 414099474

Fill

Shání:
Ralts
Blaziken
Shaymin SKY FORM LVL.X
Mesprit

Nabízí:
Darkrai
Froslass
Tailow
Lucario
Swinub
Piloswine
karty které nabízí jsou buď výměnou nebo za 25 - 75 Kč
Kontakt: Skype - cindaquil1

Paťa

Shání: Umbreon
Nabízí(za Umbreon): Mewtwo nebo Dragonaira
Kontakt: email - Patricie.Pechova@email.cz

Ash

Shání: Raichu
Kontakt: email - spitzerova.nikola@seznam.cz

Luxray

Shání: Charizard
Kontakt: email - Messi.2009@seznam.cz

Turnaje

7. srpna 2009 v 19:29 | Orbb |  TCG
Přinášíme vám zde informace o nejbližších turnajích. Na červeně označených turnajích bude hrát i někdo z administrace tohoto blogu. budeme rádi když si přijedete zahrát snámi :)


29.8.2009 PRAHA Prerelease DDM Praha 5, vstupné: 600, start: 11:00, formát: Sealed deck

29.8.2009 PRAHA Turnaj pro nováčky DDM Praha 5, vstupné: 50, start: 11:00, formát: Modified | Administrace: (Kadet), Orbb, Honza

20.9.2009 PRAHA Battle roads DDM Praha 5, vstupné: 100, start: 11:00, formát: Modified, special promo

20.9.2009 PRAHA Turnaj pro nováčky DDM Praha 5, vstupné: 50, start: 11:00, formát: Modified

24.10.2009 JINDŘICHŮV HRADEC Battle roads, vstupné: 100, start: 11:00, formát: Modified, special promo

24.10.2009 JINDŘICHŮV HRADEC Turnaj pro nováčky, vstupné: 50, start: 11:00, formát: Standard

listopad 2009 PRAHA Prerelease DDM Praha 5, vstupné: 600, start: 11:00, formát: Sealed deck

listopad 2009 PRAHA Turnaj pro nováčky DDM Praha 5, vstupné: 50, start: 11:00, formát: Modified

6.12.2009 PRAHA Finále Profi Série DDM Praha 5, vstupné: 100, start: 11:00, formát: Modified vysoce dotovaný

6.12.2009 PRAHA Turnaj pro nováčky DDM Praha 5, vstupné: 50, start: 11:00, formát: ModifiedCo je potřeba si vzít sebou na turnaj?
PS: Kde se nachází DDM P5?

Popis cesty:

Dům dětí a mládeže se nachází 70 metrů od tramvajové stanice Anděl směr stanice Arbesovo náměstí po levé straně. Do dvora vedou vrata a do domu dětí a mládeže se dostanete prvními dveřmi vpravo. Liga se koná pravidelně v prvním patře úplně vpravo.

Kadetova výměna

7. srpna 2009 v 18:21 | kadet |  TCG
, tohle je moje vlastní výměna. Zde budete mít karty které potřebuju a zároveň které nabízím.
Pokud budete chtít obchod tak mi napište do komentářů váš kontakt icq/e-mail a dohodnu se s váma.

Scháním

Zapdos lvl 45, Majestic Dawn (14/100)


Stav: Stav bych chtěl výborný, nejhůře málo ohlé


Cena: Dohodou nebo výměnou
Glaceon lvl X, Majestic Dawn (98/100)


Stav: Stav bych chtěl výborný, nejhůře málo ohlé


Cena: Dohodou nebo výměnouStaravia lvl 18, Stormfront (52/100)


Stav: Stav bych chtěl výborný, nejhůře málo ohlé

Cena: Dohodou nebo výměnou

Luxray, Legends Awakened (8/146)


Stav: Stav bych chtěl výborný, nejhůře málo ohlé


Cena: Dohodou nebo výměnouDawn Satdium, Majestic Dawn (79/100)


Stav: Stav bych chtěl výborný, nejhůře málo ohlé


Cena: Dohodou nebo výměnou
Nabízím

karty:

Supreme Victors

2x Arcanine
1x Shedinja
1x Masquerain
1x Nincada
1x Shroomish
1x Corphish
1x Magikarp
1x Raichu
1x Pikachu
1x Chimecho
1x Rhyhorn rH
1x Lickilicky C rH
1x Lopunny
1x Doduo
1x Metang

Rising Rivals

1x Infernape E4
2x Rapidash E4
1x Flareon E4
1x Turtwig GL
1x Weedle
1x Wurmple
2x Leafeon
1x Quagsire GL
1x Spheal
1x Staryu
1x Gengar GL
1x Weezing
2x Electrode G
1x Rhyperior E4
1x Machamp GL
1x Gliscor E4
1x Ambipom G
1x Munchlax (69/111)
1x Munchlax (70/111)
1x Snorlax (81/111) rH
2x Kecleon
1x Steelix GL
2x Forretress G
1x Carvanha

Platinum

1x Chimchar
1x Monferno
1x Cacturne
1x Cacnea
2x Combee
1x Octillery
1x Wartortle
1x Psyduck rH
1x Sqirtle
1x Misdreavus
1x Shuppet
1x Nosepass
2x Trapinch
1x Dunsparce
1x Lickitung
2x Skitty
2x Slakoth
1x Swablu
2x Tauros
1x Bronzong G
1x Shieldon
1x Mightyena

Stormfront

1x Cherubi
1x Magikarp
1x Drifloon
2x Electrode (1x rH)
1x Pikachu
1x Voltorb
2x Pupitar
1x Larvitar
1x Onix
2x Riolu (1x rH)
1x Bagon

Legends Awakened

1x Ninjask
1x Nincada
1x Pineco
1x Castform RF
1x Corphish
1x Dusclops
2x Unown V (1x rH)
1x Unown W
1x Gulpin
1x Oddish
1x Marowak
1x Gligar (94/146)
1x Gligar (95/146)
1x Hitmonlee
1x Metang
1x Houndour
1x Poochyena

Majestic Dawn

1x Combee
1x Piplup
1x Pachirisu
1x Kabuto
1x Fearow
1x Glameow
1x Stunky

Trenéry

1x Pokémon Rescue
1x Level Max

Supportery

1x Fossil Excavator

Speciální Energie

1x Metal Energy
1x SP Energy

a

peníze

TCG kolekce

6. srpna 2009 v 16:00 | Orbb
Tak jaká kolekce karet pro Modified je podle vás ta nejlepší celkově? Prosím berte v úvahu celkově karty a né protože tam je jedna dobrá :)

Pokemon Pinball RS (hoenn)

4. srpna 2009 v 18:47 | kadet, internet |  pokéhry - gameboy advance

Informace:

Výrobce: Nintendo, GameFreak
Typ: Akce
Datum vydání: Jap - Srpen 2003, USA - 5.8.2003, EU - 14.11.2003
Dostupné jazyky: Angličtina, němčina
Počet hráčů: 1
Počet pokemonů: 201 (bez Deoxyse)
Herní stoly: Ruby, Sapphire
Oblast: Hoenn
Dostupné legendy: Latias, Latios, Kyogre, Groudon, Rayquaza, Jirachi

Herní místa Ruby:

Místa

Petalburg Forest


Chimney Mountain


Plains


Lilycove


Safari Zone


Granite Cave


Ruins


Less Than 1% Chance Anywhere


Caught by beating their Bonus Twice

Herní místa Sapphire:

Místa

Petalburg Forest


Lake


Plains


Beach


Desert


Granite Cave


Ruins


Less Than 1% Chance Anywhere


Caught by beating their Bonus Twice

Obal:

Obrázky:

Emulátor:

ke stažení: VISUAL BOY ADVANCE

Hra PINBALL RS do emulátoru:

ke stažení:

DIAMOND AND PEARL : GALACTIC BATTLES 013- EN - Noodles RoaminOff!

4. srpna 2009 v 18:39 | kadet
online:


Pokemon Leaf green

1. srpna 2009 v 22:37 | kadet |  pokéhry - gameboy advance

Informace:

Výrobce: Nintendo, GameFreak
Typ: RPG
Datum vydání: Jap - 28.1.2004, USA - 9.9.2004, EU - 1.10.2004
Dostupné jazyky: Angličtina, němčina, japonština Počet hráčů: 1 - 4 Počet pokemonů: 386
Začáteční pokemoni: Bulbasaur, Squirtle, Charmander
Oblast: Hoenn (+ Rainbow (Duhové) ostrovy)
Dostupné legendy: Zapdos, Moltres, Articuno, Mewtwo, Raikou, Suicune, Entei, Ho-oh, Lugia, Deoxys

Mapa:

Mapa:

Kanto
Rainbow islands
část A (1 -3)
část B (4 -5)
část C (6 -7)

TM a HM:

idden Ma
číslo
název

typ

síla
trefa
počet
místo nalezení
01Focus Punch150100%20Silph. Co 5F
02Dragon Claw80100%15Victory Road
03Water Pulse6095%20Cerulean Gym
04Calm Mind----20Saffron Gym
05Roar--100%20Outside Mt. Moon Celadon Mart
06Toxic--85%10Fuschia Gym
07Hail----10Victory Road
08Bulk Up----20Silph. Co 7F
09Bullet Seed10100%30Mt. Moon Entrance
10Hidden Power--100%15Found with the PickUp Ability
11Sunny Day----5Safari Zone
12Taunt--100%20TR Hideout 2B
13Ice Beam95100%10Celadon Game Corner
14Blizzard12070%5Pokémon Mansion
15Hyper Beam15090%5Celadon Mart
16Light Screen----30Celadon Mart Roof
17Protect----10Power Plant
18Rain Dance----5Route 15
19Giga Drain60100%5Celadon Gym
20Safeguard----25Celadon Mart Roof
21Frustration--100%20TR Hideout 3B
22Solarbeam120100%10Pokémon Mansion
23Iron Tail10075%15Celadon Game Corner
24Thunderbolt95100%15Celadon Game Corner
25Thunder12070%10Power Plant
26Earthquake100100%10Viridian Gym
27Return--100%20Route 12
28Dig60100%10Cerulean City
Celadon Mart
29Psychic90100%10Saffron City
30Shadow Ball80100%15Celadon Game Corner
31Brick Break75100%15SS Anne
Celadon Mart
32Double Team----15Safari Zone
33Reflect----20SS Anne 1B
Celadon Mart Roof
34Shock Wave60--20Vermillion Gym
35Flamethrower95100%15Celadon Game Corner
36Sludge Bomb90100%10Rocket HQ - Island 5
37Sandstorm----10Victory Road
38Fire Blast12085%5Silph Co. 7F
Cinnibar Gym
39Rock Tomb5080%10Pewter Gym
Silph Co. 4F
40Aerial Ace60--20Route 9
41Torment--100%15Silph Co. 4F
42Facade70100%20Rock Altar, Island 6
43Secret Power70100%20Celadon Mart
Route 24
44Rest----10Route 9
45Attract--100%15Route 24
Celadon Mart
46Theif40100%10Mt. Moon B2
47Steel Wing7090%25Safari Zone
48Skill Swap--100%10Route 12
49Snatch--100%10TR Hideout B4
50Overheat14090%5Victory Road
chines
číslo
název

typ

síla
trefa
počet
místo nalezení
01Cut5095%30SS Anne Captain
02Fly7095%15Route 16
03Surf95100%15Safari Zone
04Strength80100%15Safari Zone Warden
05Flash--70%20Route 2
06Rock Smash20100%15Island 1
07Waterfall80100%15Island 4

Obal:


Obrázky:


Emulátor:

ke stažení: VISUAL BOY ADVANCE

Hra LEAF GREEN do emulátoru:

ke stažení:

Otázky

1. srpna 2009 v 22:27 | kadet |  otázky a odpovědi
Zde pište otázky a já vám budu odpovídat:
Pravidla:
1) Psát do každého komentáře jednu otázku
2) Nepsat jiné adresy nebo blok na týden
3) zatím další ne

Pokemon Fire red

1. srpna 2009 v 13:56 | kadet, internet |  pokéhry - gameboy advance

Informace:

Výrobce: Nintendo, GameFreak
Typ: RPG
Datum vydání: Jap - 28.1.2004, USA - 9.9.2004, EU - 1.10.2004
Dostupné jazyky: Angličtina, němčina, japonština
Počet hráčů: 1 - 4
Počet pokemonů: 386
Začáteční pokemoni: Bulbasaur, Squirtle, Charmander
Oblast: Kanto (+ Rainbow (Duhové) ostrovy)
Dostupné legendy: Zapdos, Moltres, Articuno, Mewtwo, Raikou, Suicune, Entei, Ho-oh, Lugia, Deoxys

Mapa:

Kanto
Rainbow islands
část A (1 -3)
část B (4 -5)
část C (6 -7)

TM a HM:

idden Ma
číslo
název

typ

síla
trefa
počet
místo nalezení
01Focus Punch150100%20Silph. Co 5F
02Dragon Claw80100%15Victory Road
03Water Pulse6095%20Cerulean Gym
04Calm Mind----20Saffron Gym
05Roar--100%20Outside Mt. Moon Celadon Mart
06Toxic--85%10Fuschia Gym
07Hail----10Victory Road
08Bulk Up----20Silph. Co 7F
09Bullet Seed10100%30Mt. Moon Entrance
10Hidden Power--100%15Found with the PickUp Ability
11Sunny Day----5Safari Zone
12Taunt--100%20TR Hideout 2B
13Ice Beam95100%10Celadon Game Corner
14Blizzard12070%5Pokémon Mansion
15Hyper Beam15090%5Celadon Mart
16Light Screen----30Celadon Mart Roof
17Protect----10Power Plant
18Rain Dance----5Route 15
19Giga Drain60100%5Celadon Gym
20Safeguard----25Celadon Mart Roof
21Frustration--100%20TR Hideout 3B
22Solarbeam120100%10Pokémon Mansion
23Iron Tail10075%15Celadon Game Corner
24Thunderbolt95100%15Celadon Game Corner
25Thunder12070%10Power Plant
26Earthquake100100%10Viridian Gym
27Return--100%20Route 12
28Dig60100%10Cerulean City
Celadon Mart
29Psychic90100%10Saffron City
30Shadow Ball80100%15Celadon Game Corner
31Brick Break75100%15SS Anne
Celadon Mart
32Double Team----15Safari Zone
33Reflect----20SS Anne 1B
Celadon Mart Roof
34Shock Wave60--20Vermillion Gym
35Flamethrower95100%15Celadon Game Corner
36Sludge Bomb90100%10Rocket HQ - Island 5
37Sandstorm----10Victory Road
38Fire Blast12085%5Silph Co. 7F
Cinnibar Gym
39Rock Tomb5080%10Pewter Gym
Silph Co. 4F
40Aerial Ace60--20Route 9
41Torment--100%15Silph Co. 4F
42Facade70100%20Rock Altar, Island 6
43Secret Power70100%20Celadon Mart
Route 24
44Rest----10Route 9
45Attract--100%15Route 24
Celadon Mart
46Theif40100%10Mt. Moon B2
47Steel Wing7090%25Safari Zone
48Skill Swap--100%10Route 12
49Snatch--100%10TR Hideout B4
50Overheat14090%5Victory Road
chines
číslo
název

typ

síla
trefa
počet
místo nalezení
01Cut5095%30SS Anne Captain
02Fly7095%15Route 16
03Surf95100%15Safari Zone
04Strength80100%15Safari Zone Warden
05Flash--70%20Route 2
06Rock Smash20100%15Island 1
07Waterfall80100%15Island 4

Obal:

Obrázky:
Emulátor:

ke stažení: VISUAL BOY ADVANCE

Hra FIRE RED do emulátoru:

ke stažení: Pokemon Fire red